BH RUKOMET

Switch to desktop Register Login

Borac m:tel novi - stari prvak BiH

• 0

ZENICA - Rukometaši Banjolučkog Borca obranili su titulu prvaka Bosne i Hercegovine savladavši u Zenici ekipu Čelika, a ta pobjeda im je bila dovoljna da bez bilo kakvih kalkulacija osvoje titulu prvaka naše zemlje.

Više...

Peta uzastopna pobjeda Borca, slavio i Konjuh protiv Čelika

• 0

LIGA ZA PRVAKA (M) - Večeras su ddigrana su obdva susreta 5. kola Lige 4 za rukometaše, a do pobjeda su stigli Borac i Konjuh.Borac je u Banjoluci ugostio Bosnu i došao je do pete uzastopne pobjede. Studenti, iako jako oslabljeni, pružili su dobar otpor favoriziranom domaćinu, a nakon prvih 30 minuta imali su prednost od dva gola (17:15).

Više...

Konjuh i Borac sigurni protiv Bosne i Čelika

• 0

LIGA ZA PRVAKA (M) - Večeras su rukometaši Konjuha u gradskoj dvorani Živinice, pred više od 1000 gledatelja pobijedili sarajevsku Bosnu rezultatom 26:21 (12:10) i nanijeli joj treći uzastopni poraz u Ligi za prvaka.

Više...

Konjuh na krilima vratara Omerovića slavio u Zenici

• 0

ZENICA - Večeras je u okviru 2. kola Lige za prvaka Konjuh pobijedio Čelik rezultatom 25:24. Prvo poluvrijeme proteklo je u znaku čelika, koji je na odmor otišao sa solidnom prednošću od 4 gola (14:10). Tijekom tog perioda Stolari su samo jednom uspjeli povesti i to 10:9, kada je strijelac bio kapetan Haris Begić.

Više...

Završeno natjecanje u Premijer ligi za rukometaše

• 0

PREMIJER LIGA (M) - Večeras su odigrane sve utakmice posljednjeg, 30. kola Premijer lige za rukometaše. Prije večerašnjeg, posljednjeg kola jedina nepoznaninca je bila tko je četvrti sudionik Lige za prvaka, a nedoumice je riješio Čelik koji je savladao Magalaj u Zenici i ispred Izviđača iz Ljubuškog se plasirao u Ligu za prvaka. Iz lige su ispale ekipe Goražda, Čapljine i Kozare, a već je poznato da su novi ligaši Sloboda iz Tuzle, Drina iz Zvornika i Bosna iz Visokog.

Više...

Izvučeni parovi Lige za prvaka BiH u rukometu

• 0

SARAJEVO - Danas je u uredovnici Rukometnog saveza obavljeno izvlačenje parova za Ligu 4 prvenstva Bosne i Hercegovine.Prvoporedana momčad nakon regularnog dijela sezone, sarajevska Bosna, u prvom kolu će gostovati u Zenici ekipi Čelika, dok će ekipa Konjuha u Živinicama dočekati banjalučki Borac.