BH RUKOMET

Switch to desktop Register Login

Vogošćani nastavili niz na svom terenu

• 0

VOGOŠĆA - Ekipa RK Vogošća je nastavila svoj niz nepobjedivosti i 100-tnog učinka na svom terenu. Jednostavno na svom parketu u dvorani Amel Bečković, Vogošćani nemaju nikakvog respekta i svojim protivnicima kako god se zvali ne dozvoljavaju niti promil šanse za osvajanje bod(ov)a.

Više...

Derventa bolja od Sloge, Gradačac odnio bodove iz Dubice

• 0

PREMIJER LIGA (M) - Sigurne pobjede u ovom kolu ostvarili su Derventa protiv Sloge, a Gradačac je ubilježio gostujuću pobjedu u Dubici.U Derventi su domaći prvi dio riješili u svoju korist rezultatom 16:13, a do kraja utakmice su domaći samo potvrdili kvalitetu za konačnih 26:21. Među boljima u ekipi Dervente istakao se Škrga sa šest pogodaka, odnosno Davidović i Stanković sa po pet.

Više...

Nova pobjeda Konjuha

• 0

ŽIVINICE - Večeras su rukometaši Konjuha savladali ekipu Maglaja rezultatom  30:23 (16:10). Od samog početka, kako se i očekivalo, domaći su imali inicijativu i iz minuta u minut povećavali vodstvo, koje je na kraju prvog poluvreena dostiglu 6 golova razlike.U istom tempu nastavljen je i drugi dio utakmice, u kojem su Stolari željeli sačuvati postojeću prednost, u čemu su i uspjeli.

Više...

Pobjeda Zrinjskog protv Goražda

• 0

MOSTAR - U 25. kolu Premier lige rukometaši Zrinjskog u dvorani na Bijelom brijegu porazili su Goražde s 31:25. Dvanaestom pobjedom u sezoni Mostarci su zadržali mjesto u sredini ljestvice, dok gostima iz Goražda predstoji grčevita borba za ostanak u prvoligaškom društvu.

Više...

Skauti se za Kup žele iskupiti preko Bosne

• 0

LJUBUŠKI - Ovoga tjedna su one najuspješnije ekipe bosanskohercegovačkog rukometa ušle u razdoblje odigravanja utakmica u ritmu srijeda – subota, pa nakon posljednjih ogleda četvrtfinala Kupa nemaju puno vremena za pripremu novih prvenstvenih okršaja koji ih očekuju već predstojećeg vikenda.

Više...

Jedini cilj MHRK Zrinjski je privesti sezonu kraju

• 0

MOSTAR - Uslijed teške materijalne situacije u HMRK Zrinjski iz Mostara, ovu rukometnu momčad u posljednja četiri kola premierligaškog natjecanja vodi doskorašnji tajnik kluba Filip Garmaz, dok sastavu koji je prepušten sam sebi, te i dalje trenira i igra utakmice, prijeti raspad na kraju sezone.

Više...

Peta uzastopna pobjeda Maglaja

• 0

MAGLAJ - Rukometaši Maglaja nastavili su pobjedničku seriju. U utakmici 24. kola Premijer lige su pred punom dvoranom u Maglaju  došli do petog uzastopnog slavlja. Pobijedili su Prijedor 32:24.